اهداف پرتال برق غرب
1396/12/13
یکی از محورهای مد نظر در چشم انداز ICT شرکت برق منطقه ای غرب "حضور در فضای مجازی " می باشد . هدف نهایی در این محور از کاربرد IT این است که :

" هرکسی در هر نقطه از کشور باید بتواند در فضای مجازی با شرکت برق منطقه ای غرب ارتباط برقرار کند ، از اطلاعات آن بصورت کنترل شده استفاده کند و یا از خدمات آن بهره مند شود . همچنین شرکت باید بتواند از همه اطلاعات و خدمات موجود در این فضا بهره مند شود "حضور در فضای مجازی به معنای یک تعامل دوسویه میان شرکت و جامعه ( در سطح کشور و حتی در سطح بین المللی ) ، به منظور تبادل اطلاعات و خدمات است .

شرکت برق منطقه ای غرب در راستای تامین این هدف اقدام به طراحی و ساخت پورتال شرکت نموده است .

پورتال شرکت برق منطقه ای غرب امکان ارتباط دوسویه مخاطبان خارج از سازمان را با شرکت فراهم می کند . در یک سوی این ارتباط شرکت برق منطقه ای غرب اطلاعات مورد نیاز مخاطبان را از طریق این پورتال در اختیار آنها قرار می دهد . از سوی دیگر مخاطبان خارج از سازمان نیز می توانند با استفاده از پورتال درخواستهای خود را ثبت کرده و یا پیگیری های لازم را در مورد درخواستهای پیشین انجام دهند .

طراحان پورتال شرکت برق منطقه ای غرب سعی نموده اند در یک محیط تعاملی ساده ، گویا و جذاب اطلاعات و خدمات قابل ارائه بصورت دیجیتالی را در اختیار مخاطبین سایت قرار دهند و با نظر سنجی از مراجعین به سایت در جهت بهبود محتوای آن اقدام نمایند .

برای آگاهی از اطلاع رسانی ها و خدمات الکترونیکی ، نحوه ارتباط با مسئولین سایت ، و محتویات سایت می توانید به صفحه اصلی و نقشه سایت مراجعه نمایید .

مخاطبان هدف سایت :

الف ) مخاطبان عادی :

مخاطبان عادی خارج از سازمان می تواندد با استفاده از پورتال به اطلاعات مورد نیاز خود که توسط واحدهای مختلف منتشر شده اند دسترسی پیدا کنند .امکان جستجوی محتواها نیز در اختیار این کاربران قرار دارد . همچنین امکان تماس با واحدهای مختلف شرکت نیز برای این کاربران وجود دارد .

ب ) مشترکین :

مشترکین شرکت که مشترکین برروی خطوط فشار متوسط و بالا (صنایع و کارخانجات صنعتی ) محسوب می شوند می توانند اطلاعات مربوط به اشتراک خود را دریافت کنند ، درخواستهای مورد نظر خود را به امور مشترکین شرکت ارائه دهند و صورتحساب خود را در دوره های مختلف مشاهده و در نظر سنجی های اختصاصی شرکت نمایند .

ج ) مشاوران و پیمانکاران :

پیمانکاران و مشاوران طرف قرارداد شرکت و یا ارائه دهنده خدمات و محصولات مورد نظر شرکت گروه دیگری از کاربران پورتال هستند که می توانند اطلاع از مناقصات و مزایده های شرکت ، شرکت در ارزیابی فنی و رتبه بندی پیمانکاران و مشاوران ، شرکت در نظر سنجی های اختصاصی و ارتباط با امور تدارکات و قراردادها را در پورتال شرکت دنبال نمایند .

د ) سازمانهای بالادستی و سایر شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو :

این امکان در پورتال فراهم گردیده است که این دسته از مخاطبان شرکت ، با اختصاص نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی تبادل اطلاعات و دریافت گزارشات و مستندات مختلف را از طریق پورتال شرکت دنبال نمایند .

ه ) واحدهای شرکت برق منطقه ای غرب :

علاوه براینکه هریک از واحدهای شرکت مسئولیت نگهداری و بروز رسانی اطلاعات قسمت مربوط به خود را در پورتال بعهده داشته و همچنین تماس های کاربران خارجی و پاسخگویی به این تماسها توسط مسئول مربوطه در واحد انجام می گردد ، در سامانه پرسنل پورتال شرکت این امکان برای کارکنان واحدهای مختلف شرکت در نظر گرفته شده است که اطلاعات مورد نیاز خود را ( شخصی و سازمانی ) دریافت نمایند و همچنین از سیستم های کاربردی شرکت که امکان فنی و مجوز امنیتی عرضه در پورتال را دارند در هرنقطه ای استفاده نمایند .
تعداد بازدید:
1517
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید
آدرس و نقشه
آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، میدان گلایول، شرکت برق منطقه ای غرب تلفن: 5-38232001-083 فکس: 38232653-083
ECE: dabir@ghrec.co.ir
پست الکترونیک:info@ghrec.co.ir

اندازه قلم

+a
-a
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه