همزمان با سالروز عملیات بازی دراز:
برپایی ایستگاه صلواتی شرکت برق منطقه‌ای غرب در ارتفاعات بازی‌دراز سرپل‌ذهاب
مدیرعامل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق منطقه‌ای غرب از برپایی ایستگاه صلواتی این شرکت در ارتفاعات بازی‌دراز سرپل‌ذهاب و پذیرایی از زائرین راهیان نور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس ″علی اسدی″ مدیرعامل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این شرکت گفت: همزمان با سالروز عملیات بازی دراز این شرکت در ارتفاعات بازی‌دراز سرپل‌ذهاب ایستگاه صلواتی دایر و از راهیان نور و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و بسیجیانی که از سراسر کشور در این محل حضور یافتند، پذیرایی کرد.
وی افزود: خوشبختانه امسال پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا هزاران بسیجی از کاروان‌های راهیان نور به ارتفاعات منطقه بازی دراز صعود کردند و یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس و شهدای عملیات غرورآفرین بازی ‌دراز را گرامی داشتند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: بازی دراز برای همیشه جاودانه است چون این عملیات با رشادت‌های رزمندگان اسلام توانست منجر به بازپس گیری این منطقه بسیار حساس شود که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود و رژیم بعثی تمام توان خود را با حمایت دنیای استکبار برای تصرف آن به کار گرفت که در این راه ناکام ماند.
تاریخ:
1401/02/16
تعداد بازدید:
82
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید
آدرس و نقشه
آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، میدان گلایول، شرکت برق منطقه ای غرب تلفن: 5-38232001-083 فکس: 38232653-083
ECE: dabir@ghrec.co.ir
پست الکترونیک:info@ghrec.co.ir

اندازه قلم

+a
-a
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه