برگزاری نخستین جلسه کمیته بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE شرکت برق منطقه‌ای غرب در سال 1401

مجری طرح پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و HSE شرکت برق منطقه‌ای غرب از برگزاری نخستین جلسه کمیته بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE در سال 1401 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، دکتر "فرزاد حبیبی" گفت: نخستین جلسه کمیته بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE در سال 1401 با حضور اعضاء کمیته و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در محل تالار برق غرب برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد برنامه‌ها و اعتبارات شرکت در حوزه HSE در سال گذشته، فهرست برنامه‌ها و اعتبارات تخصیصی در سال 1401 در دو بخش طرح و جاری ارائه شد و با توجه به سرفصل‌های ابلاغی از سوی شرکت توانیر در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست، مجریان برنامه‌ها تعیین و مقرر شد نسبت به ارائه برنامه‌های زمان‌بندی اجرای آن‌ها از سوی مجریان ذیربط اقدام مقتضی به‌عمل آید.

مجری طرح پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و HSE شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: اعتبارات بخش HSE در سال 1401 مشتمل بر 14 سرفصل در حوزه جاری و 4 سرفصل در حوزه اعتبارات طرح یا سرمایه‌ای است که در این جلسه معاونت‌های بهره‌برداری، مالی و پشتیبانی، منابع انسانی و دفتر پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و HSE به‌عنوان مجریان برنامه‌ها از سوی اعضاء تعیین شدند.

تاریخ:
1401/02/12
تعداد بازدید:
59
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید
آدرس و نقشه
آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، میدان گلایول، شرکت برق منطقه ای غرب تلفن: 5-38232001-083 فکس: 38232653-083
ECE: dabir@ghrec.co.ir
پست الکترونیک:info@ghrec.co.ir

اندازه قلم

+a
-a
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه