مدیرعامل برق غرب:
مشارکت فعال شرکت برق منطقه‌ای غرب در رزمایش سراسری قطع برق وارزیابی آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب از مشارکت فعال این شرکت در رزمایش سراسری قطع برق  و ارزیابی آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری همزمان با سراسرکشور به‌صورت ویدئوکنفرانسی در ساختمان‌ها و امورها ، پست‌ها و سیستم مخابراتی و حوزه ارتباطی برق غرب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس"علی اسدی" در این رزمایش گفت: هدف اصلی این برنامه، ارزیابی آماده بکاری مولدهای برق اضطراری است تا در صورت قطع برق سراسری در شرایط خاص و بحرانی، وارد مدارشوند.

وی با اشاره به اینکه رزمایش سراسری قطع برق، ازسوی شرکت توانیر برنامه‌ریزی و ابلاغ شده یادآور شد: تعداد و ظرفیت مولدهای برق اضطراری موجود حوزه برق غرب در قالب یک گزارش ارائه و تعداد و ظرفیت مولدهای مورد نیاز هم جهت تخصیص اعتبار اعلام شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: بر اساس هماهنگی به ‌عمل آمده، با قطع برق ساختمان حوزه ستادی، دیزل ژنراتورها با میانگین 6 الی 12 ثانیه وارد مدار شده و پس از اجرای موفقیت‌آمیز این مانور، بعد از 20 دقیقه کارکرد، مجدداً برق ساختمان حوزه ستادی به شبکه سراسری متصل شد.

دکتر فرزاد حبیبی مجری طرح پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و HSE برق غرب نیز در خصوص این رزمایش گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت آماده بکاری مولدهای اضطراری به‌منظور بهره‌برداری در شرایط قطع برق و اضطرار، این رزمایش همانند سال‌های گذشته با هماهنگی شرکت توانیر برگزار و مولدها مورد ارزیابی قرار گرفتند که خوشبختانه با عملکرد مناسب آن‌ها مواجه شدیم و گزارش آن توسط مهندس اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب به‌صورت ویدئوکنفرانس ارائه شد.

تاریخ:
1401/02/11
تعداد بازدید:
63
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید
آدرس و نقشه
آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، میدان گلایول، شرکت برق منطقه ای غرب تلفن: 5-38232001-083 فکس: 38232653-083
ECE: dabir@ghrec.co.ir
پست الکترونیک:info@ghrec.co.ir

اندازه قلم

+a
-a
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه